Dárky šité na míru

Originální ruční výroba

O mně

„Fantazii se meze nekladou a já se nebráním žádné výzvě. Ráda tvořím originální věci a proto mám radost z každé nové netradiční objednávky…“

                              

Jmenuji se Klára Petrová. Roku 1998 jsem absolvovala na Střední Mistrovské Škole Uměleckého Designu (SMŠUD) V Praze Čakovicích, obor KRAJKA, VÝŠIVKA, TEXTILNÍ VÝTVARNICTVÍ.

Šití byl můj koníček už od mládí, kdy jsem tvořila různé kreativní kousky do šatníků mých panenek a později i do toho svého. Ale s prvním bytem jsem zjistila, že mojí srdcovou záležitostí bude interiérový design a doplňky. Zvláště pak dětské pokoje, kde mohu nejlépe zúročit svoji bohatou fantazii a případně poradit, aby byl pokojík nejen originální, líbivý ale i praktický.

Postupně jsem získávala čím dál více obdivovatelů ze strany přátel, kteří mi dodali odvahu a na konci roku 2013 jsem otevřela svůj KP Atelier, kde tvořím pro své zákazníky oficiálně.

Stále sleduji nové trendy a nadále se vzdělávám a zdokonaluji v různých technikách ručních prací, jako je háčkování……zdobení, techniky atd.

Do budoucna bych se chtěla více zaměřit na studium interiérového designu a navrhování zejména dětských pokojů.

KP Atelier nabízí

  • KOMPLETNÍ TEXTILNÍ LADĚNÍ  INTERIÉRŮ   (závěsy, polštáře, deky, ubrusy, drobné dekorace)

  • DĚTSKÉ POKOJE S FANTAZIÍ A VTIPEM (přehozy, závěsy, deky, nebesa, domky, bunkry, kapsáře, koše a pytle na hračky, hračky, spacáky, drobné dekorace)

  • PEŘINKY PRO MIMINKA DO POSTÝLEK A KOČÁRKŮ (chrastítka, tašky ke kočárkům, nebesa, mantinely, kapsáře…)

  • DÁRKY PRO DĚTI I DOSPĚLÉ S VĚNOVÁNÍM (medvídci, svatební polštářky, valentýnská srdce, polštáře se jmény)

  • VÝZDOBA INTERIÉRŮ PRO SVÁTEČNÍ PŘÍLEŽITOSTI (Vánoce, Velikonoce, oslavy, svatby…)

pracovna KP Atelier pracovna KP Atelier

posezení pro zákaznice posezení pro zákaznice

kuchyňka kuchyňka

v akci v akci

„Klára Petrová mi navrhla a ušila dekorace do dětského pokoje pro syna. Nejenže sama přišla s řadou nápadů, díky nimž pokojíček získal jednotnou koncepci, ale i kvalita zpracování předčila mé očekávání. Jako bonus ke skvěle odvedené práci, počínaje návrhem a konče samotnou realizací, byla velmi milá komunikace a vstřícnost. Děkuji.“

Pavlína S., Humburky u Nového Bydžova