Dárky šité na míru

Originální ruční výroba

Novinky

Balerína ve dvojím vyhotovení

Dostala jsem moc krásné zadání k vytvoření panenky "Tildy" a pytle na bačkůrky v růžových barvách a nejlépe s baletkou :-). Jako matku dvou rošťáků mě takové zakázky vždycky potěší a náramně si je užívám. Navíc malá princezna, pro kterou jsem baletky tvořila, se jmenuje stejně jako já. Nakonec jsem zvolila úplně stejný motiv, včetně barev a materiálů na oba kousky, aby bylo nad slunce jasné, že patří k sobě. Doufám, že jsem tím vykouzlila na Klárčiných ústech alespoň malý úsměv, když našla pod stromečkem svojí novou panenku a jako bonus i pytlík na bačkůrky, nebo na bůhvíco jiného....

„... jsem jako blázen, nikdo nikde a já tu sedím a usmívám se......jste tak šikovná....těším se, až to ukážu manželovi a především Ondráškovi a všem ostatním.

Dobrý večer Klárko, nic jsme nenašli, co bychom Vám vytkli, fakt ne. Moc se nám to líbí. Pořád se na to ráda koukám. Nemohu říci, co se mě líbí víc, všechno je super. Po designérské stránce jsme totálně nadšeni. Nápad bomba!!!! Acháááááá, fakt se moc těším, až to budeme realizovat.

ta postýlka, ten nápad domečku, ty barvičky, to obložení......ach....úžasné .....nebojte budu referovat“

Kateřina K., Podštejn