Dárky šité na míru

Originální ruční výroba

Novinky

Růžové tvoření s KP (13.6.19)

V neděli jsem ve spolupráci s městskou knihovnou pořádala už poněkolikáté tvořivé odpoledne. Tentokrát bylo koncipováno na téma „růže“ a zaměřené na textilní výtvarnictví. Konkrétně na výrobu šablony a následný tisk a šití látkové růžičky.

          Celé odpoledne probíhalo podle plánu v uvolněné a lehce ovíněné atmosféře. Kromě nově nabytých znalostí, ze široké škály výtvarných a řemeslných technik, si dámy odnesly i hodnotný designový polštářek do bytu a drobný stylový dárek. V průběhu celé akce byly podávány sladké i slané tematické pochutiny, nakonec byly tradičně rozlosovány i tombolové kousky.

          Dámy zvládly vše naprosto bez problémů a vedly si jako vždy výborně. Děkuji Všem zúčastněným. Mé největší díky patří už tradičně Jitce a Alešovi, bez nichž by se to nedalo zvládnout.

„Klárko děkuji za Vaše výrobky, které vždy potěší oko moje i mých blízkých, které Vašimi kouzelnými výrobky obdarovávám. Obdivuji nejen nápady, ale také pečlivé vypracování do nejmenších detailů. Moje nejoblíbenější výrobky jsou andílci a ptáčci, které celoročně zdobí náš byt. Těším se na další spolupráci s Vámi. Eva Š.“

Eva Š.