Dárky šité na míru

Originální ruční výroba

Novinky

KP Atelier v novém kabátě

Posledních pár let probíhala velká kompletní rekonstrukce celého domu, ve kterém sídlí naše dílna. V rámci ní jsem navrhla pár dispozičních změn a vznikl tím prostor na malý showroom. Zde si klienti mohou prohlédnout textilní produkty a zároveň si i nějaké objednat na míru, nebo na místě rovnou koupit. Najdete u nás ukázky vliesových tapet a různých samolepek na zeď, úchytek, lamp, hraček, polštářků, pufů a jiných originálních dekorací do dětských pokojíčků. Zároveň tu máme vzorníky kvalitních potahových i bavlněných látek a jiného galanterního zboží k objednání. Výsledek hotových prostor Vám nabízím v přiložených fotografiích. Samozřejmě budu moc ráda i za Vaši osobní návštěvu, můžete kdykoliv přijít se potěšit, nakoupit, nebo se jen inspirovat.

                Kromě našich výrobků a vzorníků zde naleznete i doplňky v rámci projektu „spolu-práce s KP“. Představí se Vám tu šikovné tvůrkyně z blízkého okolí se svými produkty. Navrhly a vyrobily je tak, aby co nejvíce vyhovovaly potřebám našich malých klientů. Jednou z nich je Lucie Odvárková, která háčkuje krásné lapače snů a pufy. Petra Ludvíková umí zase skvělé a praktické háčkované koše. Nikola Berounská vyrábí roztomilé úchytky ve tvaru srdcí z betonu vhodné na renovaci a ozvláštnění nejen dětského nábytku. Chystáme i tvar lego kostek. S Jitkou Věříšovou jsme vyladily střih na kouzelné bavlněné i sametové zajíčky a koše v podobě ušáků. Na zakázku Vám na ně pak vyšije jméno nebo cokoli si budete přát.

Na následujících fotkách najdete i pár snímků ze slavnostní symbolické „otvíračky“, kterou jsme uspořádali pro stávající klienty a kolegy. Ti nejmenší si u té příležitosti vyrobili originální polštářky do svých pokojíků, aby měli památku na jedno výjimečné odpoledne.

Budu se těšit na viděnou.

„S KP Ateliérem jsme realizovali dva projekty pro společnost KOFOLA - adventní věnce a velikonoční vajíčka. Spolupráce byla pokaždé bezchybná a výsledek precizní. “

Alena Hornofová, Senior event manager, New Wave